Rasta 60 prekės(-ių).
Naktinukai La Toya Black
Naktinukai  La Toya Black.
Dailūs juodos spalvos naktinukai, pasiūti iš viskozės dekoruoti ažūriniais nėriniais. Aukštos kokybės gaminys, supakuotas į gamintojo dėžutę. Sudėtis: 90% viskozė, 5% elastanas, 5% poliesteris.
29,95 €

Donna


Viskozė Juoda gegužės 26 - 27 d.


checkbox Pažymėti

Naktinukai Irina Black
Juodi, elegantiški naktiniai marškiniai, puošti subtiliais nėriniais krūtinės ir šlaunų linijų srityje. Patogaus, labai moteriško A raidės stiliaus kirpimo. Ant platesnių petnešėlių su dekoravimu ties krūtine. Aukštos kokybės gaminys, supakuotas į dėžutę. Sudėtis: 90% viskozė, 5% elastanas, 5% poliesteris.
34,95 €

Donna


Viskozė Juoda gegužės 26 - 27 d.


checkbox Pažymėti

Naktinukai Irina II Black Juoda
Jei Jums patinka elegantiški, patogūs ir malonūs liesti naktinukai, tai šie, kaip tik tai ko ieškojote. Naktininiai marškiniai keliose vietose dekoruoti nėrinukais. Modelis pabrėžia moteriškas formas, subtiliai maskuodamas tai, ko rodyti nesinorėtų. Audinys minkštas, malonus liesti. Aukštos kokybės gaminys, supakuotas į dėžutę. Sudėtis: 90% viskozė, 5% elastanas, 5% poliesteris.
31,34 €

Donna


Viskozė Juoda gegužės 26 - 27 d.


checkbox Pažymėti

Viskoziniai naktinukai Zoe Rose
Tamsiai rožiniai naktinukai su dailiu nėriniuotu viršumi. Užbaigta bordo spalvos elastine iškirpte. Bralette stiliaus kaušeliai pereina į petnešėles. Integruotas kūno spalvos pamušalas. Naktiniai marškinėliai pasiūti iš minkštos viskozės, kuri gražiai priglunda prie kūno. Sudėtis: 70% viskozė, 14% poliamidas, 8% kiti pluoštai.
34,99 €

Nipplex


Viskozė Rožinė gegužės 26 - 27 d.


checkbox Pažymėti

Naktinukai Sabrina | Mėlyna tamsiai
Nipplex Naktinukai Sabrina. Šių naktinių marškinių modelis savo kirpimu primena suknelę ir pasižymi patogumu bei komfortišku dėvėjimo,  - tai ko labiausiai reikia einant miegoti. Spalva: Mėlyna tamsiai
Sudėtis:70% viskozė, 14% poliamidas, 8% elastanas, 8% kita.
33,20 €

Nipplex


Viskozė Mėlyna tamsiai gegužės 26 - 27 d.


checkbox Pažymėti

Viskoziniai naktinukai