Miego Apranga

Miegamojo ir Miego apranga moterims. Kokybiški, žinomų gamintojų naktinukai ir naktiniai marškiniai, pižamos, moteriški atlasiniai ir frotiniai chalatai bene geriausiomis kainomis.

Pižama Onyx
22,30 €
Išparduota
Sensis Medvilninė Pižama Onyx. Jaunatviškas, laisvo stiliaus modelis. Švelni ir daili moteriška pižama iš aukščiausios kokybės medvilnės gali būti naudojama ne tik miegui, bet ir kaip namų drabužis. Puikiai tiks ir sau ir dovanai. Sudėtis: 100% Medvilnė.
Pižama Martine
21,98 €
Pasirinktas dydis/spalva išparduotas
Sensis Medvilninė Pižama Martine. Jaunatviškas, laisvo stiliaus modelis. Švelni ir daili moteriška pižama iš aukščiausios kokybės medvilnės gali būti naudojama ne tik miegui, bet ir kaip namų drabužis. Puikiai tiks ir sau ir dovanai. Sudėtis: 100% Medvilnė.
Kombinezonas Selena
23,27 €
Pasirinktas dydis/spalva išparduotas
Sensis Medvilninis Kombinezonas Selena. Jaunatviškas, laisvo stiliaus modelis. Dailus ir švelnus pižaminis kombinezonas pasiūtas iš aukščiausios kokybės medvilnės gali būti naudojama ne tik miegui, bet ir kaip namų drabužis. Idealiai tiks ne tik sau, bet ir dovanai. Sudėtis: 100% Medvilnė.
Komplektas Lisy
20,04 €
Išparduota
Sensis Medvilninis Komplektas Lisy . Jaunatviškas, laisvo stiliaus modelis. Švelni ir daili moteriška pižama iš aukščiausios kokybės medvilnės gali būti naudojama ne tik miegui, bet ir kaip namų drabužis. Sudėtis: 100% Medvilnė.